Sporcu Havluları

Sporcu Havluları

Tenis sporu, çok terleten bir spordur. Tenis oyunu esnasında ve tenis oyunu sonrasında havlu ihtiyacını mutlaka hissedersiniz. Burada havlumuzun taşınması kolay, yumuşak ve teri hızlı şekilde emen ve çabuk kurumasını isteriz. Tenimize temas ettiği için de havlunun mutlaka tenimize temas eden tarafının %100 pamuklu, çevresel şartlara göre üretilmiş, hatta organik olmasını isteriz. Evteks havluları spor kullanımına uygundur.

Tenis, Golf, Basketbol, Futbol, Fitness salonlarında kullanıma uygundur. Kokuyu önleyen anti bakteriyel özelliğe sahip havlularımız size ayrı bir güven sunacaktır. Terinizi hızla emen havlularımızda bakteri barınmasını engelleyen doğal formüllerimiz bulunmaktadır. Spor havlularınızı ayrıca cepli ve fermuarlı yapabiliyoruz. %100 organik ve doğal pamuklu havlularımızın yanı sıra, %55 Pamuklu bukle ve %45 kadife Polyester kalitemiz, size ayrı bir konfor sunmaktadır. Pamuk tarafı yüksek su emiciliğine sahiptir. Polyester tarafı da yumuşak ve hızlı kuruma özelliğine sahiptir.

Tenis, Golf, Yüzme, Futbol, Basketbol, Fitness, Cross Fit gibi açık havadan, salon sporlarına kadar birçok alanda havlularımızı, bornozlarımızı ve pançolarımızı kullanabilirsiniz. İstediğiniz renkte ve kalitede üretebileceğimiz havlu, bornoz ve pançolar da istediğiniz logoyu, ya da sevdiğiniz takımın logolarını nakışlı ya da baskılı olarak uygulayabiliyoruz.

Spor havlusuna karar vermeden önce mutlaka Evteks in 25 yıllık deneyimine başvurun.