Koronavirüsten Korunma Sürecinde Evde Yapabileceğiniz Şeyler

Koronavirüsten Korunma Sürecinde Evde Yapabileceğiniz Şeyler

Koronavirüs salgını sürecinde salgının yayılmasını önlemek ve salgının bir parçası olmamak için evde kalmamız gerekiyor. Bu süreçte internet üzerinden yapabileceğimiz ücretsiz birkaç aktivite nedir?

The Down Dog yoga uygulaması 2 Nisan’a kadar ücretsiz (Öğrenci ve öğretmenler için uygulama 1 Temmuz’a kadar ücretsiz olacak).

evde yoga
New York’s Met Opera ve Berlin Filarmoni Orkestrası dahil olmak üzere birçok orkestranın konserlerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Orkestrayı internet üzerinden dinlemek isteyen müzikseverler, orkestranın web adresinde bulunan ‘bilet sayfasına’ girerek BERLINPHIL kodunu kullanarak ücretsiz olarak Berlin Filarmoni Orkestrası’nı dinleyebilecekler.
– Uffizi Galerisi, Vatikan Müzesi, Smithsonian National Museum of Natural History ve Louvre Müzesi’ni kendi internet siteleri üzerinden ücretsiz gezebilirsiniz.
– Google Arts & Culture Platformu’nun anlaşmalı olduğu New York’taki MoMA, Metropolitan Müzesi, Paris’teki the Tate Modern, Londra’daki British Museum ve Amsterdam’daki Van Gogh Müzesi’nin dahil olduğu 1200 müze ve arşivin sergilerini internet üzerinden inceleyebilirsiniz.

Koronovirüsten evde bilinçli korunma

Evde geçireceğimiz zamanı faydalı bir şekilde değerlendirirken bilinçli olmamız da oldukça önemli. En ufak bir soğuk algınlığı semptomu geçiriyorsanız, evde sevdiklerini EOC antibakteriyel maske ve antibakteriyel eldivenleri kullanarak koruyabilirsiniz. Yıkanarak tekrar kullanım özelliği ile Evteks’in geliştirdiği Süper Pamuk inovasyonu kullanılarak üretilen EOC serisi karantina sürecinde, içeride ve dışarıda, antibakteriyel yapısıyla, maske dışına bakteri salınımını ve maske içine bakteri alımını önleyerek sizi risklere karşı korur.