Tekstil

Koronavirüsten Korunma Sürecinde Evde Yapabileceğiniz Şeyler

koronovirüste zamanı kullanma

Koronavirüs salgını sürecinde salgının yayılmasını önlemek ve salgının bir parçası olmamak için evde kalmamız gerekiyor. Bu süreçte internet üzerinden yapabileceğimiz ücretsiz birkaç aktivite nedir?

The Down Dog yoga uygulaması 2 Nisan’a kadar ücretsiz (Öğrenci ve öğretmenler için uygulama 1 Temmuz’a kadar ücretsiz olacak).

evde yoga
New York’s Met Opera ve Berlin Filarmoni Orkestrası dahil olmak üzere birçok orkestranın konserlerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Orkestrayı internet üzerinden dinlemek isteyen müzikseverler, orkestranın web adresinde bulunan ‘bilet sayfasına’ girerek BERLINPHIL kodunu kullanarak ücretsiz olarak Berlin Filarmoni Orkestrası’nı dinleyebilecekler.
– Uffizi Galerisi, Vatikan Müzesi, Smithsonian National Museum of Natural History ve Louvre Müzesi’ni kendi internet siteleri üzerinden ücretsiz gezebilirsiniz.
– Google Arts & Culture Platformu’nun anlaşmalı olduğu New York’taki MoMA, Metropolitan Müzesi, Paris’teki the Tate Modern, Londra’daki British Museum ve Amsterdam’daki Van Gogh Müzesi’nin dahil olduğu 1200 müze ve arşivin sergilerini internet üzerinden inceleyebilirsiniz.

Evde istirahat ve koronovirüsünden korunma

Koronovirüsten evde bilinçli korunma

Evde geçireceğimiz zamanı faydalı bir şekilde değerlendirirken bilinçli olmamız da oldukça önemli. En ufak bir soğuk algınlığı semptomu geçiriyorsanız, evde sevdiklerini EOC antibakteriyel maske ve antibakteriyel eldivenleri kullanarak koruyabilirsiniz. Yıkanarak tekrar kullanım özelliği ile Evteks’in geliştirdiği Süper Pamuk inovasyonu kullanılarak üretilen EOC serisi karantina sürecinde, içeride ve dışarıda, antibakteriyel yapısıyla, maske dışına bakteri salınımını ve maske içine bakteri alımını önleyerek sizi risklere karşı korur.

EOC Antibakteriyel Sağlık Ürünleri

-25%
EOC Antiviral Antibakteriyel Yıkanabilir Yüz Maskesi Toplu Renkler
Açık Gri
Kırmızı
Koyu Yeşil
Lacivert
Naturel
şal
Siyah
Turkuaz
Yeşil
Kapat

EOC Yıkanabilir Yüz Solunum Maskesi “Yumaşak dokulu lastiği ile kulağı acıtmayan ve ağrıtmayan özellik”

14.90 19.90  KDV Dahil

EOC  Çift Kat Yıkanabilir Antiviral ve Antibakteriyel Test Raporlu Solunum Maskesi

EOC M98 Organik Prosesli Unisex “Siyah” Spor Boyunluk [Uluslararası Patent – Ödüllü Kumaş Teknolojisi]

49.90  39.90  KDV Dahil

EOC M98 Organik Prosesli Spor Boyunluk [Uluslararası Patent – Antiviral ve Antibakteriyel Test Raporlu Ödüllü Kumaş Teknolojisi]

EOC Yıkanabilir Eldiven [Vitiligo Rahatsızlığı Olanlara Önerilir]

69.90  29.90  KDV Dahil

[Uluslararası Patent – Antiviral ve Antibakteriyel Test Raporlu Ödüllü Kumaş Teknolojisi]

İlgili Yayınlar