İletişim İzni’ni kabul etmekle, şirketimizle paylaşmış olduğunuz cep telefonu no ve e-posta adresinize, şirketimizin ticari elektronik ileti (SMS, e-posta vb) yoluyla pazarlama, kampanya, bilgilendirme, reklam, anket vb göndermesine ve iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, bunlarla sınırlı olmamak üzere ilgili diğer otoriteler ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız.

İletişim bilgileriniz, sadece size sağlıklı bilgi aktarabilmek, güncel kampanyalar ve gelişmelerle ilgili bilgi verebilmek amacıyla işlenecektir.

Vermiş olduğunuz iletişim izinleri, 3 gün içerisinde www.iys.org.tr sistemine girilmektedir. İletişim izninizi, ileti içerisinde yer alan iptal etme seçeneklerini veya doğrudan iys.org.tr’yi kullanarak iptal edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: www.evteks.com.tr adresinde yer alan Kişisel Veriler Genel Aydınlatma Metni’ni inceleyebilir ve metinde tanımlanmış olan yollarla bilgi talep edebilirsiniz.