EOC HAKKINDA

EOC, 8 yıllık akademik ARGE ekibi çalışmasıdır. Milyon dolardan fazla Özkaynak harcaması ile ortaya çıkmış, Uluslararası Patente sahip, %100 yerli bir dünya buluşudur.

EOC, %100 doğal pamuklu kumaşa yapılan ilk işlemin adıdır. Birçok ödül sahibi EOC, bu alanda dünyada ilktir.

EOC çok kullanımlık bir üründür.

Toplu yerlerin dışında eve döndüğünüzde, ılık suda elde yıkayıp, iyice kuruduğundan emin olduktan sonra kullanabilirsiniz. Silikon bazlı yumuşatıcı içeren deterjan önermiyoruz.

Makina da yıkanabilir, ancak şekil hafızalı telin, ürüne ve diğer çamaşırlarınıza zarar vermemesi için, ayrı bir çamaşır haznesinde yıkamanızı öneriyoruz.

EOC, ICP ( mikroskopik ) gözlemlerde 50 yıkama ve üzerinde özelliğini korumaya devam ettiği tespit edilmişti.

Maske ve Eldiven ürünleri için bayimiz bulunmamaktadır. Toptan ürün veya kumaş satışı yapmıyoruz.

EOC tamamen doğal minerallarden oluşmuş ve özel bir teknoloji ile %100 doğal pamuğa uygulanmıştır. EOC hiçbir toksik ve kanserojen madde içermez. Antibakteriyel olan Gümüş gibi kanserojen ağır metaller içermez.

EOC BAKTERİ VE VİRÜSLERE KARŞI KORUMASI

Bilinen korunma yöntemleri dışında, Dünya da Corona virüse karşı etkili olduğu bilinen bir aşı ya da madde yoktur. Ülkemizde tekstil ürünleri üzerinde canlı virüs ile test yapıp sertifika verecek bir kurum bulunmadığından, EOC nin Korona veya farklı virüslere karşı etkisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Hiçbir araç, sizin tam olarak bakteri ve virüsten tam anlamıyla koruyamaz. Burada sizin kişisel hassasiyetiniz ve temizlik alışkanlığınız çok önemli.

EOC yapılan testlerde, en yaygın ve sağlığımızı tehdit eden bakteriler üzerinde test edilmiştir. Burada Staphyloococcus Aerus ve Klebsiella pneumoniae üzerinde etkisini göstermiştir.